Rumuzunuz

Şifre ve kullanıcı adlarınız 3. şahıslarla asla paylaşılmaz, hesabınızın çalınması takdirde, #Destek kanallarımıza başvurabilirsiniz.

Program üzerinden chat odalarına

bağlanmak için ☺ mIRC ☺ indirin.

Şifreniz

♥ SOHBET GİRİŞ

Aşağıdaki formu doldur ve

sohbetin tadını çıkar ☺

☏ Mobil uygulamarımız yayında,

ayrıca isterseniz telefonunuzun (☏)

tarayıcısından da mobil uyumlu

sitemize bağlanabilir, sohbetin

tadını çıkarabilirsiniz.

╠ Kullanici Sözlesmesi ve Yasal Uyarı ╣

 

Her sitenin kendine göre kurallar bütünü vardır. Sunucumuz üzerindeki herkesin refahı ve huzuru için sunucu üzerinde uyulması gereken bir takım kurallara ihtiyacı vardır. Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve yasalarına tabidir.

 

Dikkat!

Tum nick ve kanallarin sorumlulugu sahislara, haklari Ayva.Org’a aittir. Ayva.Org gerekli gordugunde, ilgili nick ve odanin kullanimina mudahale etme hakkini sakli tutar.

‼ Ayva.Org Kullanici Sözlesmesi ve Yasal Uyarı ╣

 

1- Tüm nick ve kanallarin sorumlulugu sahislara, haklari Ayva.Org'a aittir. Ayva.Org gerekli gordugunde, ilgili nick ve odanin kullanimina mudahale etme hakkini sakli tutar.

 

2-Sunucu genelinde ki soylemler, sahiplerini baglayici niteliktedir. Politik, teolojik ve kulturel ayrimcilik icerikli metinlerin paylasimi,bu baglamda sahislar uzerinde yaptirim nedenidir.

 

3-Diger kullanicilara yada Ayva.Org organizasyonunun butunune yapilan cikar yada zarar amacli eylemler, Yeni Turk Ceza Kanunun 213. Maddesince suc teskil edip, Ayva.Org tarafinca hukuki olarak aptirim nedenidir.

 

4-Ayva.Org yalnizca resmi web sitesinde yayinlanan kanallarin yonetiminden mesul olup, ozel odalarin isleyis bicimlerinden sorumlu degildir. Özel odalar, giren kullanicilarin insiyatifi olarak kabul edilip, T.C. yasalarinca suc teskil eden eylemler disinda genel kanal yönetimlerinden bagimsizdir.

 

5- Ulu Onder M. K. Ataturk 'e hakaret yada Türkiye Cumhuriyeti yasalarinca suc kabul edilen her davranis, kosulsuz yaptirima tâbidir. İlgili tum davranislar Turk toplumunun ahlaki deger yargilarinca sorgulanacagi suphesizdir.

 

6- Sunucu uzerinde bulunan her kullanici, bu kurallarin varligini ve icerigini kabul etmis sayilmaktadir ve ilgili kurallarin ihlali sözkonusu oldugunda, lokal ve hukuki yaptirim uygulama hakkina sahiptir.

SIKÇA SORULANLAR

Servis ve komut sorulariniz icin #Destek ,kayip sifre gibi sorunlariniz icin ise #Destek odamizi kullanabilirsiniz.

IRC KOMUTLARI

Servis ve komut sorulariniz icin #Destek ,kayip sifre gibi sorunlariniz icin ise #Destek odamizi kullanabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

10 Nisan 2001 Türkiyenin köklü sunucularından olan Ayva.ORG sahibi, birçok kişinin tanıdığı sevgili @AppendiX (Muzaffer) kardeşimiz beyin kanaması sebebiyle kaldırıldığı hastane de yoğun bakımda vefat etmişti. Seni hiç unutmayacağız kardeşim..

İLETİŞİM

Kanal yada Nick istekleri haricindeki tum dusunce ve dileklerinizi admin@Ayva.org mailine acik bir uslup ile yazabilirsiniz.