sohbet toplantıları

İl Tarım ve Orman Müdürü DR. Emine Sever, beraber gelinen bir toplantıda Seyitgazili üreticilere, Bakanlığın 2019 senesinde uygulamaya eklediği yenilikleri anlattı, sorunları ve istekleri dinledi.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün ilçenin Arslanbeyli mahallesinde düzenlendiği, çorba ve Eskişehir bozası da yapılan sohbet toplantısında, İl Tarım ve Orman Müdürümüz DR. Emine Sever, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali İhsan Çetin, kurum yöneticileri ve personel ve birçok sayıda muhtar ve üretici iştirak etti. Köy odaları ve kahvehanelerde unutulmaya yüz tutmuş eski sohbetleri hem hatırlatmak hem de Devlet ve vatandaşın bütünleşmesini sağlamak ile bu tür toplantıların düzenlendiğini bildirerek, üreticilerin ve ihtiyaç sorunlarını tespit ederek çözüm bulmak amacıyla bir araya gelip mutlu olduğunu söyledi.

Sonrasında üreticilere söz verilerek ihtiyaç ve sorunlar dahilinde bilgiler ele alındı. Bu tür toplantı karşılıklı olarak soru ve cevap şeklinde sohbet ortamında sürdürülen konuşmalarla sona erdi.

Kategoriler: sohbet

0 yorum

Bir cevap yazın

Tavsiye Siteler : sohbet - irc forum - muhabbet