Evet arkadaşlar bu konuyu açmayayım diyordum ama gördüm ki herkes haklıymış bu forumda hakkında söylenenler için.

IRCForumlari.com.tr denen bu forum sitesinde forumda sahibinden yöneticilerine bir kaç tane adam gibi adam var onlar da birisi Adem diğeri Carpediem dir. Diğerleri forumda sahibi (X) İbrahim ÇELİK de dahil olmak üzere forumdan karı kızlara yalakalık yaparak onları forumda aktif tutarak üzerlerinden prim kazanç sağlamaktadırlar. siz siz olun bu foruma takilmayın. Bir dr şaka gibi ayva.org rankımı kaldırmış. Ulan kaldırsan ne okur kaldırmasan ne olur.

Kelebek.org sunucusunda da özeller okunuyor kimse girip sohbet etmesin. Hatta kimse girmesin o sunucuya. Kafalarına göre insan kovup yetki siliyorlar.

Devamı daha sonra….


2 yorum

Sohbet Odaları · 25 Ekim 2019 16:25 tarihinde

Gerçekten lamer bir yönetim. Sahibinden yöneticisine kadar. Yazıda da belirtilmiş bir kaç kişi var adam gibi adam. Bir de millete LAMER sebebli ban atıyorlar. Geri zekalılar 🙂 IRCForumlari.com.tr tam bir lamer forumudur ve kimse üye olmaması gerekmektedir. Üye olanlar da zaten geri zekalı ya da arka tarafta neler döndüğünü bilmeyenlerdir 🙂 Açık açık ifşa ediyoruz halen üye oluyorsa insanlar beyinlerinden şüphe ederiz. X İbrahim çelik, harbi geri zekalısın bunu unutma.

Bir cevap yazın