Merhaba sohbet sever kullanıcılarımız; kolay sohbet için aradığınız doğru adrestesiniz. Sizde sitemize hemen bağlanıp kolay sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca sohbet sitesi arasında lider ve Türkiye’nin en iyi sohbet platformunu kullanıcılarının birbirlerini kolaylıkla bulabilmeleri ve kolay arkadaşlık kurabilmeleri için teknoloji çağına uygun programlar ile sizlere hizmet vermeye 18 yıldan beri devam etmektedir. Kullanıcılarından hiç bir çıkar ve menfaat gözetmeksizin sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bütün şikayet ve önerilerinizi anında ve kolaylıkla çözüyoruz. Kolay sohbet platformu birbirini tanımayan kullanıcıların tanışmaları için ve kendini yanlız hisseden kullanıcılar için kurulmuş bir chat platformudur. Sizde kendinize ait bir rumuz oluşturarak kolaylıkla sohbetlere katılabilir sohbet odaları genelindeki sohbet odalarına katılabilirsiniz. Sohbet odaları demişken alt başlığımızda size sohbet odalarından bahsetmek isteriz.

Kolay sohbet

Kolay sohbet

Kolay sohbet odaları

Kolay sohbet odaları kullanıcıların rahatlıkla birbirlerini bulabilmeleri için platform içerisinde global odalar oluşturmuş bulunmaktadır. Bu odalarda ilginizi çeken nickler ile tanışabilir sohbet edebilirsiniz. Dilersenizde nicklerini ücretsiz olarak kayıt altına alabilir sizden başka kimsenin kullanmamasını sağlayabilirsiniz. Dilersenizde kendinize yine ücretsiz olarak özel bir oda oluşturup sevdiginiz kişileri kankalarınızı bu odalara davet ederek özel sohbetler edebilirsiniz. Platform üzerindeki bütün kanallar ve nickler yönetime ait olup uygunsuz bir davranışta el koyma ve yasaklama hakkına sahiptir. Site içerisinde uyulması gereken kurallardan alt başlıkta sizelere bilgi vereceğiz.

Kolay sohbet sohbet kuralları

– Tüm global kanallar ve özel odalarda oda genelinde skype adres telefon no vermek yasaktır. Uyguz görüldüğü halde kanal operatörleri tarafından kanal genelinden uzaklaştırılırsınız.

– Cinsel içerikli siyasi illegal ve terör icerikli rumuzların odalarımızda kullanılması kesinlikle yasaktır. Kullanımı halinde nickleriniz yasaklanarak sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız.

– Sohbet odalarımızda yetkililere hakaret eden, küfür eden, rencide edilecek durumlarda sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız.

– Sohbet odaları içinde reklam yapmak site adresi paylaşmak kesinlikle yasaktır. Yapıldığı takdirde sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız.

– Devlet büyüklerini aşağılayıcı, hakaret edici söylemlerden dolayı süresiz olarak sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız hakkınızda hukuki işlem başlatılacaktır.

– Ticari amaçlı site linkleri ve reklamları yapmak kesinlikle yasaktır. Yapanlar sunucu genelinden süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.

www.ayva.org sitemizi tekrardan ziyaret etmek için Google ye ayva.org yazarak sitemizi tekrardan ziyaret edebilirsiniz.

www.ayva.org herkeze hoş sohbetler diler keyifli zaman geçirmenizi dileriz. Ayva.ORG Yönetim.

 

 
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

error: Content is protected !!
Gebze Süt